Uitslagen Jeugdsolistenconcours 2017

Harmonie St. Petrus Organiseert zaterdag 1 april van 11:00 tot 20:00 uur het Jeugdsolistenconcours,
dit wordt gehouden in de Toeristenkerk, Rosstraat 5 in Gulpen.
Jeugdleden van diverse Muziekverenigingen in de Gemeente Gulpen-Wittem zullen hieraan deelnemen en worden beoordeeld door Jurylid J. Stoffels.

Hier vindt u een Sfeerimpressie en kunt u de uit de uitslagen volgen van ons Jeugdsolistenconcours.

 

 

1. 11.10 Mathijs Heusschen Trompet

Derde

Fanfare St.Francisus

Reijmerstok

Orion

Van der Cook

 84 punten, 1ste prijs
2. 11.15 Robin

Ackermans

Bugel

Derde

Fanfare St.Francisus

Reijmerstok

Orion

Van der Cook

 81 punten, 1ste prijs
3. 11.20 Roel

Abels

Bugel

Vijfde

Fanfare St.Francisus

Reijmerstok

The Young Virtuose Cl.Barness  82 punten, 1ste prijs
4. 11.25 Bo

Hogenboom

Bugel

Vijfde

Fanfare St.Francisus

Reijmerstok

The Young Artist

Cl. Barness

 83 punten, 1ste prijs
5 11.30 Charity

Peerboom

Bugel

Leerling

Fanfare St.Francisus

Reijmerstok

The Young Artist

Cl. Barness

 83 punten, 1ste prijs
6 11.35 Fabio

Diana

Alt Saxofoon

Vijfde

Harmonie St. Petrus

Gulpen

Song of India

N.Rimsky-Korsakof

 82 punten, 1ste prijs
7 11.40 Chanu

Laeven

Klarinet

Jeugd

Harmonie St. Petrus

Gulpen

Dimanche Martin

Alb. Thiry

81 punten, 1ste prijs

 

8 11.55 Senne

Sevarts

Dwarsfluit

Vijfde

Harmonie St.Agatha

Eys

Rondo

FA.Rössler-Rosetti

 84 punten, 1ste prijs
9 12.00 Indra

Nobbe

Klarinet

Leerling

Harmonie St.Agatha

Eys

Complainte

Albert Beaucamp

 86 punten, 1ste prijs
10 12.10 Jimmy

Leunissen

Drumstel

Jeugd

Harmonie St.Agatha

Eys

Drum A1

Gernt Bomhof

 82 punten, 1ste prijs
11 12.15 Esther

Beckers

Xylofoon

Vierde

Fanfare Berg en Dal

Slenaken

Hungarian Dance

Carl Bohm

Arr. Michael Roy

 83 punten, 1ste prijs
12 12.20 Stefan

Beckers

Kleine trom

Derde

Fanfare Berg en Dal

Slenaken

Snare Dance

Gert Bomhof

 80 punten, 1ste prijs
13 12.25 Jill

Moonen

Trompet

Vijfde

Fanfare Berg en Dal

Slenaken

Mars Polka Petit

EF. Goldman

 –
14 12.30 Esmee

Lumey

Bugel

Jeugd

Fanfare Berg en Dal

Slenaken

Cygnus

Van Der Cook

 84 punten, 1ste prijs
15 12.35 Lisa

Kersse-

meeckers

Trombone

Leerling

Fanfare Berg en Dal

Slenaken

Hunting Call

Jo Elbert

 80 punten, 1ste prijs
16 12.40 Olaf

Kersse-

meeckers

Euphonium

Leerling

Fanfare Berg en Dal

Slenaken

Any Time

Bart Compé

 82 punten, 1ste prijs
17 12.45 Emma

Kersse-

meeckers

Hoorn

Vijfde

Fanfare Berg en Dal

Slenaken

The Hunt

J. Ploymar

 83 punten, 1ste prijs
18 12.50 Ilse

Lennarts

Alt

Saxofoon

Jeugd

Fanfare Berg en Dal

Slenaken

Jazzosphére

J. Makholm

 82 punten, 1ste prijs
19 12.58 Youri

Pleyers

Alt

Saxofoon

Tweede

Fanfare Berg en Dal

Slenaken

Nuits Alain

Crepin

 90 punten, 1ste prijs met lof
20 13.05 Laura

Widders-

hoven

Sopraan

Saxofoon

Vijfde

Fanfare Berg en Dal

Slenaken

To a wild Rose

Edward Mac Dowell

 80 punten, 1ste prijs

 

21 13.35 Noëlle

Mertens

Kleine Trom

Leerling

Harmonie Internos

Epen

Repetition March

Henk Mennes

 80 punten

1e prijs

22 13.40 Rik

Blezer

Kleine Trom

Vijfde

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Dotcom

Ch v. Zanten

 83 punten

1e prijs

23 13.48 Gavin

Bours

Trompet

Vijfde

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Punchinello

HA.vd Cook

 85 punten

1e prijs

24 13.55 Deny

Frijns

Trompet

Vierde

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Carnaval of Venice

Heny W Davis

 80 punten

1e prijs

25 14.02 Jesse

Frijns

Hoorn

Vierde

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Légende Rustique

M. Bouchard

 –
26 14.10 Roman

Diana

Trompet

Vierde

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Rigel

HA vd Cook

 82 punten

1e prijs

27 14.15 Vera

Muijrers

Trompet

Jeugd

Harmonie St.Petrus

Gulpen

The young Artist

C. P. Barnes

 82 punten

1e prijs

28 14.24 Roel

Blezer

Euphonium

Derde

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Variations on a Favorite Theme

C. M. Weber

 80 punten

1e prijs

29 14.30 Iris

van Oirschot

Klarinet

Leerling

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Variations on long, long ago

James Collins

 86 punten

1e prijs

30 14.35 Damien Schreuder Es-Klarinet

Leerling

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Variations on little brown jug

Martin

 82 punten

1e prijs

31 14.40 Vince

Loomans

Klarinet

Leerling

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Lullaby

G. Langenus

 82 punten

1e prijs

32 14.45 Tycho

Gielen

Klarinet

Leerling

Harmonie StPetrus

Gulpen

Variations on long, long ago

James Collins

 83 punten

1e prijs

33 14.50 Julian

Horvath

Es-Klarinet

Leerling

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Variations on little brown jug

James Collins

 81 punten

1e prijs

34 14.55 Lune

La Haije

Klarinet

Jeugd

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Aria for Peter

Guy Duijck

 83 punten

1e prijs

35 15.03 Nigel

Schreuder

Alt

Saxofoon

Jeugd

Harmonie St.Petrus

Gulpen

Snuggle Time

EC. Barroll

 86 punten

1e prijs

36 15.10 Emmy

Mertens

Dwarsfluit

Leerling

Harmonie St. Cecilia Mechelen Berceusse

Piet Swerts

 81 punten

1e prijs

 

37 15.30 Noa

Delamboye

Klarinet

Leerling

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Peg neg Steg-onaurus Polka

Colin Cowles

 80 punten, 1ste prijs
38 15.35 Annemijn

Donners

Klarinet

Jeugd

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Chrysalis

G.langenus

 83 punten, 1ste prijs
39 15.40 Evie

Sterck

Klarinet

Vierde

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Little Concerto

James Collins

 83 punten, 1ste prijs
40 15.50 Iris

Royen

Klarinet

Vierde

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Nocturne

L. Bassi

 84 punten, 1ste prijs
41 16.00 Janick

Nelissen

Kleine Trom

Jeugd

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Double Done

G. Bomhof

 84 punten, 1ste prijs
42 16.05 Nils

Adang

Kleine Trom

Derde

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Rondo

G. Bomhof

 82 punten, 1ste prijs
43 16.10 Michiel

Donners

Kleine Trom

Derde

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Robijn

Vincent Cox

82 punten, 1ste prijs
44 16.15 Rik

Luijten

Kleine Trom

Derde

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Smaragd

Vincent Cox

 88 punten, 1ste prijs
45 16.20 Sanne

Luijten

Kleine Trom

Vijfde

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Funny Feeling

G. Bomhof

 88 punten, 1ste prijs
46 16.25 Luc

Franssen

Kleine Trom Jeugd Harmonie St. Gertrudis Wijlre Father and Son

G. Bomhof

 81 punten, 1ste prijs
47 16.30 Rik

Luijten

Marimba

Vierde

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Theme Con Variazioni

J. Weijmans

 87 punten, 1ste prijs
48 16.35 Silke

Laudy

Kleine Trom

Tweede

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Runner Up

Ch. V. Zanten

 85 punten, 1ste prijs
49 16.40 Ian

Broux

Kleine Trom

Jeugd

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Hit and Run

G. Bomhof

 83 punten, 1ste prijs
50 16.45 Marly

Somers

Trompet

Leerling

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Vega

HA vd Cook

 83 punten, 1ste prijs
51 16.50 Iris

Adang

Alt Saxofoon

Vierde

Harmonie St. Gertrudis Wijlre 17de Solo de concours

Julien Porret

 82 punten, 1ste prijs
52 16.55 Keve

Hegedis-Bjelik

Trompet

Leerling

Harmonie St. Gertrudis Wijlre Arcturus

HA vd Cook

 82 punten, 1ste prijs
53 17.00 Anne

Nelissen

Dwarsfluit

Leerling

Harmonie Excelsior

Nijswiller

The Little Negro

Claude Debus

 83 punten, 1ste prijs
54 17.05 Luuk

Mullenders

Trompet

Derde

Harmonie Excelsior

Nijswiller

The ReturnJohn Hartman  87 punten, 1ste prijs
55 17.15 Ghua

Simons

Klarinet

Jeugd

Harmonie Excelsior

Nijswiller

Menuet en Trio

Divertimento 2

Mpotzart

 82 punten, 1ste prijs


56 17.35 Myrthe

Pötgens

Xylofoon

Derde

Fanfare Kunst en Vriendschap Partij Tarentella

S. Prokofiev

 89 punten, 1ste prijs
57 17.40 Tycho

Pötgens

Bugel

Vierde

Fanfare Kunst en Vriendschap Partij Punchinello

HA. Vd Cook

 88 punten, 1ste prijs
58 17.48 Nick

Didden

Trompet

Derde

Fanfare Kunst en Vriendschap Partij The Ash Grove

H. Round

 87 punten, 1ste prijs
59 17.55 Noa

Didden

Trompet

Leerling

Fanfare Kunst en Vriendschap Partij Mars Polka Petit

EF. Goldman

 88 punten, 1ste prijs
60 18.00 Tycho

Pötgens

Alt Saxofoon

Vierde

Fanfare Kunst en Vriendschap Partij Seaside images

Lennie Niehaus

 85 punten, 1ste prijs
61 18.07 Inge, Claessens

Britt Géron

Babeth Koonen

Ilona Lenssen

Kwartet

Dwarsfluit

Derde

Harmonie  St. Cecilia Mechelen Sarabande

Claude Deibussy

 84 punten, 1ste prijs
62 18.15 Dave

Klinkenberg

Niek Brand

Duet

Alt Saxofoon

Vierde

Harmonie St. Cecilia Mechelen A String of pearls

Jerry Gray

 83 punten, 1ste prijs
63 18.20 Mitch

Klinkenberg

Hoorn

Derde

HarmonieSt. Cecilia Mechelen Zenobia

H. Round

 83 punten, 1ste prijs
64 18.25 Dave

Kinkenberg

Alt Saxofoon

Vierde

Harmonie St. Cecilia Mechelen Musette

Arr. James Rae

 83 punten, 1ste prijs
65 18.30 Niek

Brand

Alt Saxofoon

Vierde

Harmonie St. Cecilia Mechelen Mélodie en Miniature

A. Ghidoni

 84 punten, 1ste prijs
66 18.35 Ward

Brauers

Alt Saxofoon

Leerling

Harmonie St. Cecilia Mechelen Bergerette

R. Clérisse

 87 punten, 1ste prijs
67 18.42 Fleur van

Wersch

Hobo

Vierde

Harmonie St. Cecilia Mechelen Largo en Allegretto

B. Marcello

 83 punten, 1ste prijs
68 18.50 Martijn van

Wersch

Hoorn

Derde

Harmonie St. Cecilia Mechelen Concerto no5

Julien Porret

 84 punten, 1ste prijs

 

Uitreiking bekers:

Leerlingafdeling:

1ste prijs: Noa Didden (Fanfare Kunst en Vriendschap Partij).

2de prijs: Ward Brauers (Harmonie St. Cecilia Mechelen).

3de prijs: Indra Nobbe (Harmonie St. Agatha Eys) en Iris van Oirschot (Harmonie St. Petrus Gulpen).

 

Jeugdafdeling:

1ste prijs: Nigel Schreuder (Harmonie St. Petrus Gulpen).

2de prijs: Janick Nelissen (Harmonie St. Gertrudis Wijlre) en Esmee Lumeij (Fanfare Berg en Dal Slenaken).

3de prijs: Lune La Haije (Harmonie St. Petrus Gulpen), Annemijn Donners (Harmonie St. Gertrudis Wijlre) en Ian Broux (Harmonie St. Gertrudis Wijlre).

 

5de afdeling:

1ste prijs: Sanne Luijten (Harmonie St. Gertrudis Wijlre).

2de prijs: Gavin Bours (Harmonie St. Petrus Gulpen).

3de prijs: Senne Sevarts (Harmonie St. Agatha Eys).

 

4de afdeling:

1ste prijs: Tycho Pötgens (Fanfare Kunst en Vriendschap Partij).

2de prijs: Rik Luijten (Harmonie St. Gertrudis Wijlre).

3de prijs: Tycho Pötgens (Fanfare Kunst en Vriendschap Partij).

 

3de afdeling:

1ste prijs: Myrthe Pötgens (Fanfare Kunst en Vriendschap Partij).

2de prijs: Rik Luijten (Harmonie St. Gertrudis Wijlre).

3de prijs: Luuk Mullenders (Harmonie Excelsior Nijswiller) en Nick Didden (Fanfare Kunst en Vriendschap Partij).

 

2de afdeling:

1ste prijs: Youri Pleyers (Fanfare Berg en Dal Slenaken).

 

Hoogst aantal punten: Youri Pleyers (Fanfare Berg en Dal Slenaken).